| valerikaa a întrebat:

Cum imi pot controla foamea? cateodata cand am avut o zi buna pot sa nu mananc nimic.dar in zilele obisnuite imi este mereu foame... eu ma ingras si slabesc usor insa niciodata nu pot controla pofta de mancare, nu sunt grasa, dar imi pare rau ca nu pot sa stau 2 ore fara sa mananc ceva, ajutati-ma, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Mesteca guma. Pe mine m-a ajutat. Bafta!

| AndreeaCoco a răspuns:

Buna, eu am citit pe internet, chiar azi, despre o pastila(supra-aliment), e naturista, are multe beneficii, si din cate am citit, acolo scria ca controleaza foamea, e indicata in diete, pentru ca ea controleaza organismul sa nu manance "in prostie". Se numeste spirulina, sper ca te-am ajutat, pupici.