| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot descarca pe telefon melodii de pe net? Am cablu usb, dar nu stiu cum sa il folosesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Introduci usb dai clik dreapta si memorie :e si gata

| crazymarioara a răspuns:

Prima data iti salvezi de pe net in calculator ceea ce vrei sa-ti descarci pe mobil. Apoi, descarci de pe net un program cu care sa iti descarci ce doresti in pc. De exemplu eu am Nokia. Am scris pe google : Nokia pc suite downloader. Apoi introduci cablul in telefon si in calculator si utilizezi acel program. Poate ca atunci cand ti-ai cumparat telefonul ai primit un cd de instalare, pe acel cd gasesti programul prin care downloadezi.