| Mira123 a întrebat:

stiti cumva cum se transfera imagini, melodii, etc., de pe PC pe un telefon? am primit un cablu de date si nu stiu cum sa.l folosesc pentru asa ceva. FUNDA!

3 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

EneCristian are răspunsul pentru cazul în care ai noroc să îți recunoască telefonul.
Dar mi s-a întâmplat de multe ori să nu îl recunoască și am folosit AirDroid (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=ro).

| EneCristian a răspuns:

Pai bagi cablul in pc si telefon astepti ca pc sa iti recunoasca device-ul apoi selectezi pozele ce vrei tu acolo si paste in memoria telefonului( asta trebuie tu sa cauti e un folder acolo la mine e atachements).