| johnny_2986 a întrebat:

Cum imi pot face fosta prietena geloasa. daca sunt cu una dintre cele mai bune prietene ale ei.sau cum imi pot da seama daca functioneaza. daca intr'adevar este geloasa? ofer fundita

2 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

O sa incerce sa te evite, tu si "prietena ta" o sa sughitati non-stop la cate injuraturi va veti lua din partea ei blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutate cu prietena ei si nu o baga in seama decat cand vine ea sa vorbeasca cu tine. Daca se va uita la tine insisten si cu o privire trista atunci sigur inseamna ca te place! Succes!