| DomnulFantastic a întrebat:

Cum imi sau seama daca ma place o fata? big grin big grin

6 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Atunci când o fată te place îţi zâmbeşte,încearcă să vorbească cu tine,sau,dacă e mai timidă,încearcă doar să o observi cât mai mult. Sigur nu vei şti niciodată până nu întrebi. "Dacă nu rişti, nu câştigi", ştii cum e. Dar nu o întrebi direct:"mă placi?" că probabil se va speria şi n-o vei mai vedea curând. Încerci să vorbeşti cu ea şi o întrebi simplu, dacă îi place de cineva. Fii atent la gesturi, e posibil să zică "nu" doar de frica de a fi refuzată. Baftă!

| CinevaNou a răspuns:

O intrebi pe cine place.

| Sociopat a răspuns:

Il intrebi pe tatal ei.

| Coloringthevoid a răspuns:

Uite:http://www.google.ro/......http?/url
O sa aflii mai multe de aici ca vb si despre limbajul corpului si celelalte;)

| Draguţica00Tania a răspuns:

Daca o întalnesti des "Întâmplător" e probabil sa se simtă atrasa de tine.Comportamentul chiudat mai e una dintre posibilitati.

| AxelPheonix a răspuns:

S-ar putea ca ea sa fie mult mai zambitoare si vesela cand esti in priajma ei si sa fie chiar si mai agitata.
De obicei daca ii place de tine cand vorbesti cu ea isi roteste parul pe deget.Si tot felul de chestii din astea.
Bafta!