| Lilllith a întrebat:

Cum imi schimb parola pe our world? funda:X

Răspuns Câştigător
| Stardust_3152 a răspuns:

Sus in dreapta e o chestie pe care scrie Account. Apesi si itit apar mai multe optiuni. Apesi pe el si dupa aia pe User Settings. Dupa aia iti da chesti:status, got a cupon? etc etc. Acolo scrie Change password. Apesi si dupa aia mai apesi odata. Iti trimite ceva pe email si de acolo te descurci. Bagi parola veche si dupa aia pe aia noua.

Mai usor:

Account=>User Settings=>Change Password=> Change Password (send me email)=>email=>click here=>Old Password/New Password. big grin Stiu ca si soramea a avut aceiasi problema :X