| marmeladka a întrebat:

Cum intelegeti fraza?"Nu supravietuiesc speciile cele mai puternice, nici cele mai inteligente, ci cele mai usor adaptabile."

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Nuu! inseamna : Degeaba esti puternic si arati super si esti destept daca nu te adaptezi unde trebuie
Funda pleasebig grinbig grinbig grin:*

2 răspunsuri:
| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Adica cele care le convine orice mancare orice situatie

| Maria_Martin_1992 a răspuns:

Ca in viata, atunci cand o persoana este foarte fixata pe unele lucruri, bune, rele ..nu conteaza, in vita intalnim multe situatii in care omul trebuie sa se adapteze, daca nu reusesti sa faci asta, esuezi in acele lucruri ceea ce face sa progrezezi foarte greu sau deloc.fiintele ce stiu sa se adapteze cat mau mult au de castigat.