| CurcubeuAlbNegru a întrebat:

Cum introduc o subtitrare la un film descarcat in VLC player?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Click dreapta pe video, te duci la subtitle, open file si adaugi subtitrarea.straight face

| CurcubeuAlbNegru explică (pentru DarkOrbitMoon):

VLC este in limba germana la mine. De unde pot schimba limba?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CurcubeuAlbNegru):

Eh,branza topita.VLC-ul...nu poate fi in germana.straight face
Te duci la tools-->preferences-->menus language, de aici schimbi limba.

| LikeGreen a răspuns:

Ok e simplu. dupa ce ai pus filmul dai click dreapta ->videhirosubtitles track->open file si iti adaugi subtritrarea din folderul in care se gaseste aceasta :d.