| Elena1234456 a întrebat:

Cum invat si eu sa dansez c-walk?

8 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Cauta pe youtube.com "c-walk tutorial" sau daca nu gaesti intra pe www.expertvillage.com si scrii acolo c-walk (pe site-u asta gasesti tutoriale pentru orice si pentru gatit si dans si desen si sporturi si tot...bine aproape tot...cred) succes

| andreea3000ify a răspuns:

Poti sa te uiti pe net la tot felul de coregrafii si dupa ce ai prins idee ambitioneazate mai ales daca nu le prea ai cu dansul asta. poate un prieten se va oferii sa iti dea o mana de ajutor la pasi dar de atitudine nu poti decat tu sa te ocupi (eu cred ca conteaza mult si atitudinea pe care o ai) mult succes! happy kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un id pentru tine si niste videoclipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-ma pe id back_back0@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreausadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie si tu pe youtube c-walk tutorial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te invat sa dansez care e id tau casa vb
?