| floryy_5544 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa te lase la un majorat...pana tarziu dupa 12. avand in vedere ca ei nu te pot lua pentru ca e duminica si se culca(pentru ca luni merg la servici)?

2 răspunsuri:
| blook a răspuns:

Aa.pai le poti zice ca te aduce un prieten acasa. sau poate rogi pe cineva din zona sa vina cu tine.dar ai grija. in momentul cand o sa zica da o sa aiba incredere in tine. fi responsabila

| vanessa532 a răspuns:

BUNA! Adevarul este ca parintii sunt un adevarat mister...Ai putea sa ii convingi ca nu mai esti un copil si ca te poti descurca si singura pentru ca parintii tai nu vor fii langa tine toata viata.Incearca asa poate merge.Bafta.Bye bye