| Andreuța9 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat foarte timid ma place? stie ca imi mie-mi place de el. Nu stiu daca si lui. Si vreau sa spune-ti care ar fi semnele. Subliniez, este FOARTE TIMID. eu am 15 ani si el 16. multumesc,

3 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Un baiat timid te place pe ascuns, adica te priveste cand nu stii, ar vrea sa fie langa tine dar n.o face de teama sa nu fie respins, are sentimente puternice pentru tine si nu le spune...

cam astea ar fi semnele, daca imi mai aduca aminte si de altceva voi scrie aici!

| Andreuța9 explică (pentru resemnat):

Ok, mulțumesc kiss. Și ce spui tu acolo, el aplică laughing dacă înțelegi ce vreau să spun :3

| ElenaSA a răspuns:

Semne ca te place: iti zambeste, se uita la tine si probabil se inroseste, iti spune pe nume, vrea sa te ajute, este in preajma ta, se poarta frumos cu tine, intreba persoanele care te cunosc despre tine etc.