| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Cum iti dai seama ca unui baiat ii place de tine? Si cum poti sa te feresti de spalat ca nu am chef sa fiu ingropata in zapada de baietii de la noi de la scoalalaughing

10 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

1. Frumos numele 2. @catalin231998 nu ai cum sa te duci la o persoana pe care o placi sau te place sa-i spui te plac/ma placi? Acu pe bune! Daca rade sau refuza nu stii cum sa scoti capu in clasa de rusine! WTF! Pai nu stiu incerci sa glumesti cu el..Stai langa el la scoala "joaca-te"cu el si daca se rusineaza cand vorbeste cu tine sau se uita la tine in ora te place! happy

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru prizeFTW):

Numele meu adevarat ii Patri big grin si nu vreau un baiat in special, vreau doar asa sa stiu cam cati baieti din scoala ma placlaughing))

| catalin231998 a răspuns (pentru prizeFTW):

Pe mine nu ma intereseaza ce zic altii

| CatelusiiSarPeSaltele explică:

Mdah....am fost luata pe sus si spalata...straight face De 2 ori, nu o data!

| catalin231998 a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti dai seama. Daca iti place tie de el te duci si il intrebi daca te place si el. Cel mai bine este sa stai in clasa si sa nu iesi deloc si sigur nici un bulgare nu te va atinge

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru catalin231998):

Bine acum... Ceau ce faci iti place de mine? ....nu is genulaughing si vreau sa ies afara! imi place zapada, si sa fiu spalata da nu cum fac baietii la noi la scoala! Le ia pe ss, le arunca in zapada apoi vreo 5 baieti se aduna in jurul ei si o ingroapa in zapada straight face

| catalin231998 a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Pai eu asa fac daca imi place de cineva... Poi asa fac si eu prima fata care imi iese in cale o ingrop in zapada laughing

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru catalin231998):

Vai nesimtitule de ce ingropi fetele in zapada?laughing laughing laughing

| catalin231998 a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Pai nu am ce face intr-un fel si fetelor le place

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru catalin231998):

Pai logic ca le place laughing laughing