| Lenna a întrebat:

Azi la scoala toti baietii m-au spalat cu zapada dar un coleg de care imi place, nu...De ce oare? Ii place de mine?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer nu cred ca asta e un motiv dupa care sa iti formezi o parere daca cineva te place sau nuwinking
Mai bine mergi la sigur si intreaba-l indirect daca te placewinking

| Bacemi a răspuns:

Ori a avut ceva mai bun de facut ori te place si de asta nu a participat. Se poate sa te placa si sa creada ca daca participa la asa ceva ii scad considerabil sansele in privinta unei viitoare relatii cu tine. Incearca sa vezi cum se comporta in general. Daca iese in evidenta si prin alte gesturi pozitive fata de tine, se poate sa vina o intrebare cat de curand din partea lui. Incearca sa vezi daca e o schimbare fata de inainte.

| Silvia a răspuns:

Pfff si la mine s-a intamplat la fel.De fapt baiatul pe care il plac nici nu a iesit afara, nu ii place zapada.straight face
Poate te place si i-a fost rusine sa se joace cu tine, iar celorlalti baieti nu, pentru ca ei nu simt acel sentiment pentru persoana ta. Sper.big grin

| DeNyyy a răspuns:

La mine nici un baiat nu vrea sa dea cu zapada in mine ...si i-am intrebat de ce si ei mi-au zis ca eu sunt sensibila si de aia. nu stiu sigur daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa nu ii placa zapada.Sau poate nu a facut-o din simplul motiv ca nu a avut chef, nu inseamna ca daca toti colegii te spala cu zapada in afara de unul, acela te place.
Se poate si sa te placa, dar asta o sa vezi daca o sa fi atenta la comportamentul lui fata de tine

| Lenna explică:

Pai da... S-a schimbat pana acum nu stetea pa langa mine, si acum sta pe langa mine se uita la mine sa vada ce fac...mai multe

| Lenna explică:

El orice face se uita la mine si zambeste, se da pe langa mine, azi pe alte fete din clasa le-a batut cu zapada, dar pe mine nu. s-a batut cu un coleg pentru. ca m-a spalat cu zapada