| wizopo2 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata te place sau nu? Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai,eu sunt fata si stiu cum am reactionat.Vezi daca se uita la tine mai mereu,in ce fel te priveste, daca iti zambeste, vezi cand trece pe langa tine ce reactie are, incearca sa intri in vorba cu ea si fa glume, intreab-o daca are iubit.Te descurci tu doar esti baiat, intri in vorba cu ea si vei observa daca este emotionata sigur te place.Bafta!

8 răspunsuri:
| Clau987 a răspuns:

Paii,vezi tu daca se uita la tine des si iti zambeste ..incearca sa se bage in seama cu tine si sa vorbeasca inseamna ca te place! big grin

| Clau987 a răspuns:

Pai depinde altele sa baga in seama altele se fac ca nu le intereseaza ...si cand nu te plac iti vorbeste urat chestii din astea.

| Clau987 a răspuns:

Vezi tu cum se comporta.

| Clau987 a răspuns:

Depinde. de cum iti vb cum te priveste.

| Colban a răspuns:

Pune-o sa plateasca cina in oras. ahhahahaha sa vezi cum iti spune de dulce, atunci vezi daca te iubeste....hihiihihi!

| SunnyDay13th a răspuns:

Acceasi intrebare o am si eu. in sit mea, fata de care imi place, nu se comporta urat cu mine, se emotioneaza cand vb. cu ea, stie ca imi place de ea, dar incearca sa ma ignore. plus ca stiu de la cineva ca ii place de un coleg care nu o place