| AnonimSpinit a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea afla de la o fata daca ma place... sau cum sa imi dau seama de acest lucru daca ea are vreaun sentiment pentru mine... astept pareri de la persoane care au un raspuns

4 răspunsuri:
| Tzitzi12 a răspuns:

Incearca sa te impresioneze, rade la orice gluma spusa de tine. Cand comunicati se uita fix in ochii tai.Te observa cu atentie dar cand iti intorci privirea inspre ea fata muta privirea, cam asa suntem noi... fa tu pasul cel mare. Asta asteapta toate fetele!

| Andutsssaaaa a răspuns:

Pai o fata te place daca se uita la tine mult, iar cand tu o privesti ea se uita repede in alta parte.Incearca sa aflii ID-ul ei ca doar nu ea ar trebui sa ti-l afle pe al tau si incepe sa discutati intai ca si niste prieteni, apoi daca va merge intre voi, fă pasul cel mare.PS:fa tu primul pas, nu o lasa pe ea, ca asa nu ar merge! Bafta!kiss

| CristianGherman a răspuns:

Cel mai eficien si bine este sa ii marturisesti tu primul ce simti lor nu le prea placesa faca primul pas.

| Andutsssaaaa a răspuns (pentru CristianGherman):

Exact,vad ca unii baieti ne cunosc mai bine ca noiwinking