| FashionCellia a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana minte in legatura cu identitatea sa?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElleAhx a răspuns:

Vezi un act de identitate?

| Adeniy a răspuns:

Pai, intreaba-l aceeasi chestie de doua ori. Stii, la un moment dat o sa se incurce in minciuni. Cand oamenii mint, mai ales despre pozitia lor sociala, au tendinta sa exagereze lucrurile. Intreaba-l anumite chesti care tie ti se par mai "fantastice".

| ladybug238 a răspuns:

Toate lucrurile pe care ti le zice sunt prea perfecte (ex.: traieste intr-o vila uriasa cu piscina si a avut pana acum x iubite), ezita in a spune unele lucruri normale ( ii ia niste timp pentru a se gandi ce sa zica)