| Anonima11233224 a întrebat:

Cum îți dai seama dacă un băiat te place?

Răspuns Câştigător
| Anonimaaaaaaaa a răspuns:

Baietii de obicei iti spun daca te plac.
Dar alte semne ar fi ca alearga dupa tine, sau te gadila (sau tot felul de joculete din astea pentru ati atrage atentia). Daca te place v a veni la tine (de exemplu in pauze la scoala) si ar incerca sa ramaneti singuri. Dupa cateva saptamani dupa ce v ati vazut in majoritatea pauzelor cel mai probabil o sa incerce sa te imbratiseze (ai grija, daca si tu il placi si ii refuzi imbratisarea, nu o sa mai incerce si alta data si o sa fie mai distant, o spun din propria experienta )
Sper ca te am ajutat ❤️

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te saluta, cand te intreaba ce faci, cand vine si-ti vorbeste, sau cand iti spune chiar el.