| Eva9610 a întrebat:

Cum iti poti face un profil personal pe site-ul www.admitereliceu.ro? Pentru asta trebuie sa ai un cont? Am trecut clasa a 9 a si vreau sa-mi cunosc viitorii colegi inca din vacanta. Va rog, ajutati-ma. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Inregistreaza-te pe site si poti sa scrii pe forumul dedicat: www.admitereliceu.ro/forum.
Se vor putea face in curand si profile, optiunea asta e in curs de dezvoltare. Saptamana viitoare se vor pune pe site si niste "clase virtuale", cu candidatii admisi grupati pe licee si specializari, tocmai ca sa va cunoasteti mai usor. Pana atunci liceenii sunt pe forum.
Bafta si felicitari pentru reusita!

| irinuca_6056 a răspuns:

Daca vrei sa iti cunosti noii colegi poti sa intri pe : http://admitere.edu.ro/2010 acolo merge mai bine cel putin asa mi se pare...mult succes la liceu! cum imi doresc si mie:)

| Georgegl a răspuns:

Pe site ul de admitere ( www.admitere.edu.ro ) alege orasul, dai cautare dupa licee alege liceul la care ai intrat, alege profilul si iti va arata colegii.