| Tw3zy a întrebat:

Cum le spun parintilor ca am ramas corigent la mate?

(Este prima oara cand raman)

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Le spui ca ai rămas, nu ai înțeles bine la mate, ca iti pare rău, dar de acum încolo te vei pregăti serios. Și te apuci de mate, asta faci.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verbal. Iti asumi raspunderea. Preferi prin sms?

| David1235545 a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru David1235545):

Deci, te cam doare in paișpe. Ai sa te mai „amuzi" si peste cativa ani, cand vei căra nisip cu roaba pe șantier.

| David1235545 a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor bine frt cum zici tu

| Lukasssz a răspuns:

Le spui in fata ...aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa initiezi conversatia intr-un mod diplomat apoi le spui in mod direct pe un ton calm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dragi parinti, am ramas corigent la disciplina matematica. "

| David1235545 a răspuns (pentru anonim_4396):

*zboara slapul*

| anonim_4396 a răspuns (pentru David1235545):

rolling on the floor

| sunt0anonima a răspuns:

"Mama, tata, trebuie sa va spun ceva... Știți ca niciodată nu am fost foarte bun la mate, eh, de data asta am cam scăzut puțin cu notele și e posibil sa fi rămas corigent. O să mă străduiesc să iau note mai mari semestrul următor. În ultimul timp am avut o perioada mai grea și nu v-am spus despre asta, dar chiar o sa îmi dau mai mult silinta"

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Iti faci curaj si le spui, le poti spune ceva inainte de genul, vreau sa va spun ceva, dar va rog frumos sa nu va suparati.