| anonim_4396 a întrebat:

daca o fata cu care nu prea vorbesc ma baga in seama, de exemplu trec pe lângă ea si ma intreaba daca vreau o guma sau cand ma uit la ea se schimba un pic la fata sau cand ma vede, ma baga in seama, ma place?

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Fata incearca sa iti capteze atentia...Cel mai probabil te place, doar ca nu isi face curajul sa iti spuna asta in fata. Incearca sa vorbesti cu ea, dar nu o lua direct tare. Iti trebuie curaj sa ii spui unei persoane ce simti, deci incearca sa te gandesti cum se simte ea. Bafta happy

| Numele384637 a răspuns (pentru Romeo44):

Si mie imi place de ea dar nu am curajul sa ii spun desi ne cunoastem destul de bine

| Romeo44 a răspuns (pentru Numele384637):

Aici depinde doar de tine, cat de mult ti la ea. Daca chiar iti doresti fi cu ea, atunci spune-i...Altfel va trece ceva timp si va veni altul care ii va spune ce simte, iar ea va ramane cu el...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca da, probabil ca nu...dar avea nevoie de guma aia.
De ce nu o intrebi?