| carlyhalatz a întrebat:

Cum ma pot opri din rosul unghiilor? e foarte naspa si unghiile mele se micsoareaza din ce in ce mai mult! HELP

3 răspunsuri:
| fishfish a răspuns:

Incearca sa te dai cu oja/lac de unghii transparent (daca nu te lasa la scoala), timp de 12 luni, daca vei duce mana la gura..vei simti gustul rau al lacului si iti va desplacea sa faci asta...si eu am patit asa....si a mers big grin

| Deliaaaaaa3 a răspuns:

Pune-ti unghii cu gel. sau baga-le des in spirt ca sa nu iti mai placa gustul. devil

| carlyhalatz explică (pentru Deliaaaaaa3):

Cred ca sunt cam mica pentru unghii cu gel. oricum mersi