| MarySille a întrebat:

sadsadajutati-ma si pe mine va rog cu un sfat bunsunt clasa 9 si 14 ani
sad
eu m-am indragostit de un baiat din clasa de la mine care are 15 ani, si am fost impreuna doar 1 zi, iar eu am prins drag de el., si a doua zi mi-a spus ca o are pe alta, ii place de colega mea de banca si eu sunt cam geloasa pentru ca a fost cu mine si acum numai e si nu prea ma mai baga in seama deloc si nu stiu ce sa fac m-am saturat de relatii din astea si am inceput sa nu mai am incredere in,, iubire" mi-e teama sa ma mai indragostesc de cineva pentru ca apoi tot eu sufar Ce sa faccc please ajutorrsadsad

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Nimic... Ii place de alta, si, daca ii strici relatia, tot tu o sa suferi, asa cum o faci pe colega ta sa sufere. Ei bine, nu iti fie teama sa te indragostesti... De asta suntem aici, pe pamant. Ca sa ne indragostim, sa facem greseli, sa invatam din ele, si, sa invatam din iubirile pierdute.

Si totusi, o zi nu se poate zice ca ai fost cu el, dar na.

Deci, cauta altu, o sa iti treca dragul de el, intr-o zi sau alta.

| CoolSaku a răspuns:

Ar trebui sa ai grija de cine te indragostesti. Fii sigura ca cunosti bine acea persoana inainte de a te indragosti de ea.

| frumusikgirl1 a răspuns:

Otri esti ft uraata ori ft grasalaughing))