| MarySille a întrebat:

Hey TPUsad ajutati-ma si pe mine va rog cu un sfat bunsad sunt clasa 9 si 14 ani
eu m-am indragostit de un baiat din clasa de la mine care are 15 ani, si am fost impreuna doar 1 zi, iar eu am prins drag de el., si a doua zi mi-a spus ca o are pe alta, ii place de colega mea de banca si eu sunt cam geloasa pentru ca a fost cu mine si acum numai esad si nu prea ma mai baga in seama deloc si nu stiu ce sa facsad m-am saturat de relatii din astea si am inceput sa nu mai am incredere in,, iubire" mi-e teama sa ma mai indragostesc de cineva pentru ca apoi tot eu sufarsad Ce sa faccc please ajutorrsad

2 răspunsuri:
| robertyz23 a răspuns:

Asa se intampla cu unii baieti! si stii cum e indiferenta e cea mai buna arma! incearca sa ii arati ca nici tie nu iti pasa...si daca tine cat de cat la tine o sa te caute el... daca nu inseamna ca nu insemni nimic pentru el si nu merita sa mai faci eforturi zadarnice! bafta!

| cosmyna1 a răspuns:

Asculta-ti inima si nu uita ca nimeni nu te ajuta daca nu iti stie cazul. Sa stii ca e bine sa mai si suferi pentru a simti ca iubestiwinking...Totusi intreaba-ti prietenele nu necunoscutii... Dar sper sa gasesti pe altcineva daca cu el n-a fost. Fa-te frumoasa si iesi la agatatwinking