| cristinuta01 a întrebat:

Cum ne putem decolora parul cu apa oxigenata? arsa parul? cateva detalii pls happysi la ce culori putem ajunge

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Hm`.n`am incercat.dar cred ca`l arde.de ce nu folosesti un nuantator.sau vopsea.sau spuma din aceea care vopseste e mult mai buna.sau mergi la coafor si ti`l decolorezi.

| cristinuta01 explică:

Pai eu vreau sa il decolorez de la saten la blond laughing) nu merge cu vopsea dar cu nuantator nici vorba. iar la coafor deocamdata nu imi peermit sa dau 3 mil pe putin