| soffie a întrebat:

Cum o coving pe mama sa raman acasa daca sunt racita?( nu tine niciodata cont de asta cand sunt la scoala)

4 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Spune-i ca nu vrei sai infectezi si pe ceilalti, apoi o sa dea vina pe tine

| loveyouidiot a răspuns:

Incearca sa o convingi ca nu faci asta doar pentru a scapa de scoala (asta daca chiar asa e) si spune-i ca in starea in care esti nu te vei putea concentra si vei avea probleme din cauza asta

| alexandra_4554 a răspuns:

Daca iti este foarte rau atunci va observa singura si sigur vei ramane acasa, in schimb daca vrei sa pari racita mmm iti pot da niste trucuri cum sa pari racita chiar daca nu esti

| soffie explică (pentru alexandra_4554):

De fapt sunt putin laughing dar cred ca ar merita niste strambe laughing