| NikDeea a întrebat:

Ajutor TPU! Cum sa o coving pe Mama sa ma tunda cum vreau?
Va rogg. Dau funda. Promit

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Arata-i ca te-ai maturizat si esti barbat in toata firea si atunci iti va voie. Si daca nu ai problema cu capul (ai bube sau altceva) sigur o sa te lase.

| missoriginalitate a răspuns:

Pai cum vrei sa te tunzi? daca imi spui cum vrei sa te tunzi am tot felul de raspinsuri ex:daca vrei sa te tunzi in bob spune-i sa nu til tunzi in spate scurt un pic mai mare daca vrei sa te tunzi mai scurt intro parte si mai lung in cealalta stai intro parte cand te tunde frizerita infine daca imi zici cum vrei sa te tunzi poate te pot ajuta mai mult

| MariCarmen a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu sad ...nu ma lasa sa ma tund deloc.
Dar intr-o zi m-am dus la salon si m-am tuns cum am vrut. Bine m-a certat ( ca dc si bla bla bla) si eu i-am zis ca gusturie nu se discuta parul va creste.
Si daca faci vreo greseala este a ta...
SPER SA TE FI AJUTAT CU CEVA:*