| Unniique a întrebat:

Ajutor TPU! Cum sa o coving pe Mama sa ma tunda cum vreau?
Va rogg. Dau funda. Promit

5 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Hmm. Cam greu de convins mamele.(stiu din propria experienta ). Paii, depinde si cum te tunzi, sa nu fie foarte exagerat sau ceva de genul. Poti sa.i zici ca daca nu te tunde cum vrei tu, nu te mai tunzi deloc si gata. Mai bine ramai cu parul tau decat sa te tunda cine stie cum si sa nu iti placa. Sau ii poti zice ca te tunzi cum vrei tu de data asta, iar data viitoare va fi cum vrea ea. Chiar daca nu e asa.hee hee

Oricum, bafta! Pa pa.:*

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pur si simplu.
E parul tau, te tunzi cum vrei.
Daca te intelege si tunsoarea nu e ciudata te va lasa, daca nu, asta e.

| Denisee1 a răspuns:

Nu stiu.Cand aflii zi mi si mie.laughing

| Unniique explică (pentru Denisee1):

Fii sigura ca nu o sa iti zic happy

| Denisee1 a răspuns (pentru Unniique):

Era o simpla gluma, trebuie tratata ca atarelaughing