| Karina672 a întrebat:

Cum o pot convinge pe prietena mea sa se lase de fumat? Nu ii face bine la sanatate, iar in ultima vreme e mai rau, fumeaza tot mai des si a inceput sa tuseasca puternic. Va rog, ajutati-ma cu niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Cumpara un pachet de tigari, ia fiecare tigara si inmoai-o in lapte dulce si las-o la uscat dupa care pune.le la loc in pachet. Dupa ce o sa fumeze o tigara din asta procesata de tine o sa ii fie rau si o sa aiba o senzatie naspa care mai mult ca sigur o va face sa se lase de fumat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o poti convinge. Fumatorii daca vor sa se lase se lasa din propria vointa, daca le spune cineva nu vor asculta niciodata