| Milchschnitte_Erik_1998 a întrebat:

Prietena mea fumeaza deja de 1 an. Are 15 ani si in fiecare zi fumeaza aproximativ 1-2 pachete. Eu nu fumez si cel putin pe mine ma deranjeaza deoarece sta tot mai putin timp cu mine, si mai mult se ocupa de tigari si de fumat. Cum o pot convinge sa nu mai fumeze? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| symplw a răspuns:

Nu ai cum sa o ajuti. Daca ea nu isi doreste asta nu ai ce ii face.Incearco sa o suporti, sau spune-i sa aleaga intre tine si tigari... Daca le alege pe ele asta e viatawinking

| Crysty1553663466 a răspuns:

Nu stiu