| irinasimion a întrebat:

Cum poate o persoana sa scape de obsesia pentru altcineva? Ma refer pe plan sentimental...

Răspuns Câştigător
| oglindasultanului a răspuns:

Pai esti obsedata de el, pentru ca-ti este folositor, atunci trebuie sa te descurci singura lasandu-l in pace.

| irinasimion explică (pentru oglindasultanului):

Stiu asta, dar e foarte greu de realizat... sad

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care persoană? Că fiecare este obsedat în felul lui. Dar obsesia s-a creat singură, sau ai contribuit. Ce a fost înainte, un sentiment sau doar o obsesie?

| irinasimion explică (pentru sadrian46):

O obsesie capatata din cauza sentimentelor...

| sadrian46 a răspuns (pentru irinasimion):

Și sentimentele, din ce cauză?

| 1997onur a răspuns:

Cea mai tare scuză ever laughing)))))) obsedatule laughing))))) toxiculelaughing)))) și pe cealaltă parte laughing))) lăsați falsitate.

| irinasimion explică (pentru 1997onur):

Nu inteleg la ce te referi... Eu doar ceream un sfat pentru cum ar putea o persoana sa nu mai fie obsedata de alta, sa nu mai aiba sentimente pentru o alta persoana...

| 120bulevard a răspuns:

E greu, ori iti gasesti ocupatii cu care sa iti pierzi timpul, ori te impaci, ori te indragostesti de altcineva ))