| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate sa placa cuiva Robotii?big grinhappyacel serial!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca asta ma intreb si eu. Si cred ca am gasit si raspunsul.
In RObotzi sunt multe replici cu injuraturi si obscenitati, care atrag ca mustele la zahar (cu toate ca produce carii, dar daca e dulce si fain ce mai conteaza?) Heh, asa si cu injuraturile. Chiar daca dai dovada de proasta crestere, esti considerat mai interesant de gloata ca le folosesti. Nu te duce capul sa formulezi o replica inteligenta, si acest serial devine sursa ta de inspiratie.

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mie nu imi place

| CristinaCrisy a răspuns:

Eu ma uit deoarece sunt forte amuzanti cu tot cu injuraturilaughinglaughing

| Morphine11 a răspuns:

Pentru ca este foarte amuzant si daca chiar te-ai uitat pe site-ul oficial chiar sunt multi useri si like-uri pe facebook a fost o creatie reusita de la creative monkeyz