| diana_3432 a întrebat:

Hei cum pot sa postez ceva pe peretele meu de la facebook? Fundoi

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Buna Diana!
Pai dai click pe "profil".Iar acolo scrie "La ce te gandesti?".Tu dai click pe el.Si scrisul iti dispre. Poti scrie ce vrei sau poti pune un link cu muzica sau chiar sa copiezi statusuri sau descrieri.Succes:*!

5 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai ca sa postezi un mesaj pe perete intri pe facebook si-ti scrii mesajul acolo unde scrie "La ce te gandesti?"

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Iti trebuie mai mult de un neuron sa poti face asa ceva, lucru pe care tu nu il ai inca!

| Ruxandra00 a răspuns:

Pai depinde daca vrei sa scrii ceva dai la stare... daca ai un link de pe youtube sau de oriunde dai la link... daca vrei fotografie dai la fotografie si asa mai departe.astea sunt dedesubt unde iti arata pozele etichetate.
Sper ca ai inteles.happyhappy

| Alex0756 a răspuns:

Uite Diana happycand dai click pe Profil mai jos iti apare:"La ce te gandesti", si acolo scrii ce vrei tu happyorce happysi poti sa copiezi un link sau o poza orce happySucces happy

| Herinean_Virginia_1954 a răspuns:

Ma bucur pentru victoria Simonei Halep