| garf2121 a întrebat:

Cum pot afla un numar care ma suna cu numar privat pe telefon mobil(fara solutia cu politia), si asta se intampla si pe fix tot suna cineva si vreau sa stiu cine este nu pot ignora.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca la furnizorul tau de telefonie mobila, desi ma indoiesc ca o sa-ti spuna.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-ti faci un cont pe o telefonia Voip. Redirectioneaza telefonul pe numarul Voip. Trebuie sa ai contul Voip deschis. Cand te suna cu numar ascuns nu raspunde si in momentul cand se face redirectionarea raspunde-i de pe Voip si acolo va aparea numarul. Uite si aici: http://www.realitatea.net/......86599.html