| alexalex07 a întrebat:

Cum pot cuceri o fata happywinking

26 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, trebuie sa fi mereu cu zambetul pe buze, sa vb frumos, sa te comporti frumos cu fata care vrei sa o cuceresti, sa fi aranjat, comunicativ, sa fi mereu tu insuti, totul vine de la sine.

| Ana a răspuns:

Cu sarmul tau, felul tau de a fi.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Stii tu, fetele sunt c-am greu de cucerithee heedaca nu ai ce le place lor, te chinui degeaba.

| Anduciu a răspuns:

Jucati sotronul impreuna, las-o sa castige la macao si la monopoli, da-i ei pionul rosu la nu te supara, frate, imprumuta-i creioanele tale colorate...(daca ai 8-12 ani)
Zambeste-i, uita-te in ochii ei cand trece pe langa tine, poarta-te frumos.Eu,ca fata, apreciez baietii care arata impecabil.Si aici nu ma refer la haine de fite s chestii d genul asta.Sa fie curat, aranjat, sa-i stea parul bine(dar nu cu 3 kg de gel, spuma...)...
Trebuie sa ai atitudine, sa iesi din tipar(dar fara sa arati ca un ciudat paralel cu lumea), sa fii original...
Nu vorbi tare, controleaza-ti miscarile, gesturile, vorbele...
Fii natural.
(daca esti mai mare)
Stiu, e greu. Dar fetele sunt pretentioase.Deci succes.

| scenic a răspuns (pentru Anduciu):

Frate u acu ne'ai zis ca daca ne place de ea sa fim lingai
daca vezi ca e nesuferita o scuipi si gata
te place in felu u de a fi
nu trebuie sa o faci sa te plk

| want2bMajestic a răspuns:

laughing)mai mersifrumos. te lauzi aici cu ceva iar noi nu stimlaughing? ia treci la apartate, pleaca in spania si vino inapoi cu un bmw seria 7laughing siiiii...mai creste si u putinwinking cat despre tine... fa. ti curaj si infrunta. ti temerilelaughing

| Alice_6278 a răspuns:

1:ieshi cu ea la o inghetzata. 2:ii spui cuvinte dulci:3afli ce stil de baietii ii place si te imbraci ca ei.succes:*

| mersifrumos a răspuns:

Esti prea micut pentru fete mai baiete
fetele se cuceresc cu barbatie, sa fii puternic, unele vor bani, masina, casa
deci, cum am zis, esti prea mic

| zuzulici a răspuns:

Ai timp sa cuceresti fete acum concentreazate la scoalacrying

| dannyell a răspuns:

Sa iti schimbi fata!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te speli pe dintiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima chestie ie sa vb mumos cu ea, sa ai griija de aspectul tau exterior, sa nu o stresezi cu o chestie de a ta...nu mai pot scrie ca ma doare mana::::scuze!*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesteo sincer sisi va da seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca e o proasta:8((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa fii frumos, cel putin sa arati bine sa-i placa ei sa ai macar un cercel an ureche sa arati mai smecher si sa nu fi timid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insusi.aratai fetei prin felul tau de a fi ca o placi, invit-o undeva:la o inghetata, o prajitura, la o partida de xxx laughing (asta le place fetelor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iesi cu ia sa-i faci cadouri impresioneazo! Doar asa o vei cuceri. Daca nu faci asta o vei pierde de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce itrebare pentru u copilas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mic ca sa cuceresti una incearca pe la 15 -16 ani dac ai noroc dac nu bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii iei flori, te comporti frumos etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ie mai mica ca tine dai o jucarie laughing daca ie ma mare Sti uh De dai la eah si i supi *** te combi cu mine si it sune nu sau da bafta happy

| anonim_1317 a răspuns:

Cate raspunsuri atatea pareri subiective. la varsta ta nu cred ca se poate pune problema de cucerit dar te poti apropia de ea devenind cea mai buna,, prietena,, a ei, cineva in care sa gaseasca o persoana de incredere. mai departe lasa si timpul sa decida

| sergiu_6339 a răspuns:

Iti pui lentile de contact

| sergiu_6339 a răspuns:

Iti iei lentile de contact