| sads0ul a întrebat:

Cum pot da burta joss am putina burta si am 15 ani pllsss astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Abdomene la greu si o alimentatie fara grasimi! Efectele vor fi vizibile!winking

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu o alimentatie echilibrata si mult sport.

cami
| cami a răspuns:

Mananca si tu mai putin cucalatawinking

| sese a răspuns:

Miscare -cel mai indicat la o sala/club de fitnes(desi eu asi recomanda arte martiale si/ sau inot) si alimentatie adecvata
Fiind la 15 ani deci inca in crestere un medic, preferabil nutritionist (sau dietetician), si un sen-sei(profesor mai pe inteles)