| xRazvan a întrebat:

am 161 cm si 60 kg.am putina burta... daca fac abdomene mi se mai duce din burta.adica o sa mai am burta? funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MagazinulcCora a răspuns:

Pai.
Asa functioneaza.
Faci abdomene si slabesti la burta
Pentru ca atunci cand te ridici muschi lucreaza.

Iti sugerez sa o iei de la 30, 40. si sa faci in fiecare seara asa. Apoi seara urmatoare faci 40, 50.Si tot asa, mai cresti cate 10.
Poti incerca sa faci din prima. 80 cum a spus onasis, dar iti garantez, rezultatele vor foarte bune si foarte rapide, dar te ingrasi apoi si mai mult! Poate crezi ca astea sunt simple povesti dar daca incerci. vezi pe pielea ta,
Succes!
Fundita?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal,ca o sa dai jos din sunci! Dar trebuie sa faci zilnic 2 reprize a minim 40 de abdomene! Multa bafta!

| Fuego a răspuns:

Daca faci abdomente o sa slabestiwinking depinde de cat de multe faciwinking

| byFlorin3l a răspuns:

Eu zic sa ti o dieta pentru slabit, sa mergi la sala (incearca sa si alergi daca poti), nu manca seara tarziu!
BAFTA!

| Raluca597 a răspuns:

NU incepe direct cu abdomene fiindca vei avea muschi sub tesutul adipos si va arata urat.Adica ce rost are sa ai muschi sub,, burta".Mai bine tine o dieta usoara nu prea complicata pentru a slabi inainte(elimina cartofii din alimentatie sub orice forma. dulciurile, painea)o luna de zile si vei vedea rezultate la burta. Apoi apuca-te de abdomene si o sa fie bine.P.S:nu manca dupa ora 6 seara! Fundita?big grin

| xRazvan explică:

Cum adkia sa ma ingras mai mult?

| xRazvan explică:

Nu mai inteleg nimickkkkkkkkkkkkkkkk