| nebuniciutau a întrebat:

Cum pot da seama daca o fata din clasa imi este o prietena adevarata adica eu ii povestesc totul si ea dar cu altele se comporta altfel le ia in brate dar pe mine nu nu stiu parca nu tine la mine asta imi da impresia dar mi-a spus ca tine la mine si nu stiu va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Nickelback a răspuns:

Poate de la tine preia informatiile si te barfeste pe la spate daca ai banuieli nu continua sa-i zici de toate.Fi pe deplin sigura ca tie prietena cu adevarat si apoi spune-i astea

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai eu zic sa nu ii mai povestesti orice
ce zici daca ai pune-o si pe ea sa-ti povesteasca tie din secretele ei
daca o sa-ti povesteasca sigur iti e o prietena adevarata
incearca sa intrii mai mereu in vorba cu ea si sa gasesti subiecte de discutat pe care ea le prefera

| Timmotey a răspuns:

Sa nu ai incredere in ea pentru ca nu pare a fii o prietena buna mai bine nu ii spui toate cacaturile
ii spui chestii banale nu trebuie sa te bazezi pe ea asteapta putin si o sa vezi daca e prietena adevarata sau nu