| actress a întrebat:

Cum pot deveni actrita? info+ sfaturi=funda tuturor

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

La liceu poti da la coregrafie apoi da la facultatea de teatru si film

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna:d

In primul rand trebuie sa ai talent.
In al doilea rand incearca sa te duci la un casting (reclame, diverse roluri).Si ca sa fii o actrita de valoare trebuie sa ai talent si sa muncesti foarte mult.

| JustmeV a răspuns:

Pai, pentru inceput, du-te la teatru si inscriete acolo. Si cand o sa ai prima sceneta, spectacol, arata tot ce poti! Va observa directorul teatrului cat esti de talentata, si iti va da si roluri principale! Si tot asa multa lume va fi interesata de tine si nu stiu ce. Fa teatru in public![adica...nu stiu...comporate mai alfel ca de obicei]
Sper ca te'am ajutat:*:X