| dey33 a întrebat:

am un vis, accela este de a deveni actrita in SUA. Am 13 ani si mi se pare cam tarziu, totusi am nevoie de niste sfaturi.

3 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Visele nu se indeplinesc intotdeauna… In SUA, si noi traim in Romania(poate nu stiai, confuzi cu Brazilia sau cu alta tara de rahat, si aia cred ca sunt mai bine decat noi…) tu crezi ca e asa usor sa devii actor batand din palme? Dar depinde ce fel de actrita?smug

| dey33 explică (pentru Dumbi):

Nu am zis ca e usor, stiu ca am mult de munca. Nu filme cretine

| Dumbi a răspuns (pentru dey33):

Ca sa devii actor de succes, mai ales in SUA trebuie sa ai pile, parinti care au avut un trecut sau au un trecut la stiri/actorie/sport/modelling… Filme crestine*