| Cristi_1137 a întrebat:

Cum pot deveni mai rau si mai violent? m-am saturat sa vad cum alti ma calca in picioare si imi fac nervi, eu as putea sa ma i-au de ei ca nu sunt de 1.50 m, dar in momentul in care vreau sa ii atac, simt o panica in mine si trebuie sa imi fac curaj, as vrea sa fiu ca alti. Caracterul meu a fost mereu sa fiu prietenos si sensibil, de mult ma chinui sa fac ceva cu schimbarea lui. Vreau sa spun ca de 2 ani practic sport doar avand speranta ca imi voi dezvolta muschi si ne fiind nevoie sa mai am probleme din astea.(muschii si s-au dezvoltat dar degeaba) Eu am 14 ani si sunt clasa a 8a, ma puteti ajuta va rog? sunt disperat

Răspuns Câştigător
| onlyforme a răspuns:

Salut prietene te inteleg foarte bine eu am 16 ani si cum Romania este suprapopulata de cretinii no mai trebuie sa se ia si careva de tine.Si eu am aceeasi problema de fapt nu numa eu ci si prietenu meu sunt a 10 a si no eu stau cu prietenu meu in banca si vine o matahala in pnm si incepe sa dea cu pumnii pentru amuzamentu propriu eu si cu prietenu meu suntem destul de solizi dar cam fricosii dar intr-o zi ne-am luat inima in dinti si cand a venit din nou sa dea a trebuit sa mearga la spital l-am pus la respect dar in limita puteri nu te apuci acum sa il bati sa il nenorocesti doar cat sa te lase...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iati un sac de box sau ceva asemanator si pune-l la tine in dormitor, descarcati nervii cu el crezand ca acel sac e un rrom sau un nenorocit asa capeti incredere in tine si scapi de frica

| Liviu a răspuns:

Asemenea probleme am avut si eu
Cu timpul m-am facut ditamai namila
Acuma rar e nevoie sa ma bat
Urasc violenta
Imi e frica sa dau in cineva nu stiu cum il lovesc si il dau cu capu de vreo piatra ceva si iau lejer 15 ani de facultate
Dar asa... daca e sa dau
Eu nu stiu sa dau
Dau in frica si la cat de mare sunt daca nu sa ferit
AMIN.
Cel putin asa s-a intamplat de fiecare data cand am lovit pe cineva
Am dat`o in frica si dupa nu a mai dat ellaughing
Lovitura data in frica e cea mai nasoala
Daia se spune ca nebunii au puterea dubla fata de cei normali
De frica sa nu o furi ii dai una de behaie
O stiu din propria experientalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te bati?! De ce ai vrea sa te bati?! E cam animalic si brutal ( si eu am 14 ani). Si eu am o situatie asemanatoare, insa eu nu prea stiu daca tu acasa ai probleme sau la scoala. Oricum nu trebuie sa le impui respectul sau sa te schimbi pentru, cel mai probabil, o mana de idioti. Daca te ai schimba ti ar parea rau. N ai mai fi tu insuti! Nu te bate lasa i in pace. Si daca isi bat joc de tine zambeste si rade. Tine minte ca o vorba buna e cat o mie de amenintari.