| wizopo2 a întrebat:

Cum pot devenii vorbaretul si glumetul clasei? In grupul meu de prieteni imi glume dintr-o data si vorbesc mult despre orice prostie, rad, ma prostesc, ca si ceilalti dealtfel. Dar doar prietenii mei remarca asta, restul cred ca sunt timid si introvertit si bleg. Aia care sunt populari se comporta exact ca mine, doar problema e ca ei sunt populari si eu nu. As vrea sa stiu de ce si cum pot fi macar putin mai "cunoscut", mai ales de fete big grin.

4 răspunsuri:
| GabrielCIG a răspuns:

Nu poti devenii glumetul clasei decat in conditiile in care stii putina romana si gandesti lucrurile repede... asta'i singurul secret

| Teolps a răspuns:

Interesanta intrebare..Asta vine de la sine..fii mai natural, nu te mai prostii..scoate pe gura doar lucrurile care stii ca nu va deranja pe altcineva.iar cu fetele, trebuie sa stii sa vb cu ele, trebuie sa stii sa le asculti mai intai..si dupa sa vorbesti tuhappy Asa vei fii mai apreciat..Noroc happy

| Wenx a răspuns:

Incraca sa gasesti replici la care ei sa nu aiba raspuns... mai ales in fata altora ca sa vada...))
Sau ssati schimbi fereza sau ceva ce le place fetelor de'peacolo de la tine big grin

| Blaga_Carlos_Andrei_1984 a răspuns:

Nu te chinui cu asta, primadata trebuie sa stii niciodata nu intreci limita nu faci glume in fiecare minut in momentele mai potrivite si safi mai vesel