| Nadina1995 a întrebat:

Cum pot face eu primul pas intr-o prietenie pentru ca el e cam rusinos? eu am 16 si el 17 si ne iubim dar nu ne-am sarutat niciodata.

Răspuns Câştigător
| myhay181 a răspuns:

Buna...te duci la el si il saruti pur si simplu.Si cu siguranta el va reactiona.

1 răspuns:
| mrBean008 a răspuns:

Eu sunt cu jocurile shooter si calculatorul dar am o idee:fi singur cu el (daca e rusinos se va simti prost sa-l saruti in public) si asigura-te ca privile voastre se intalnesc; prefa-te ca te ineci, ca mori sau ca ai diaree si te-ai scapat pe tine si sigur te va privi fix in ochi