| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curios, la voi cum a fost primul sarut? Am 17 ani si nu am sarutat niciodata o fata, stiu, e ciudat si rusinos, stiu ca in viitor o sa urmeze momentul asta si ma apuca emotiile numai cand ma gandesclaughing nu stiu ce sa faclaughing

5 răspunsuri:
| paezi a răspuns:

Eu am 15 ani, si cred ca sunt singura din grupul meu de prieteni care nu a avut primul sarut laughing Si nu pentru ca sunt urata, chiar deloc, doar ca vreau ca primul sarut sa fie frumos si de tinut minte laughing Sa am ce povestii la copiii cand ma-ntreaba happy

| IuliiMD a răspuns:

E romantic, e dragut si dulce..Trebuie sa gasesti momentul potrivit sa o faci..eu am 16 ani si l-am avut pe al meu pe la 14. Oricum fiind ca esti baiat tu va trebui sa faci primul pas...Sa nu te astepti ca fata sa vina sa te saruta ca nu prea cred ca o sa se intample asta. Nu te gandi inainte fa-o cand simti si cum simti, nimeni nu se naste invatat:* Oricum sa ai bafta!

| lalamara a răspuns:

Hey boy, sa nu iti fie rusinewinking faptul ca nu ai sarutat inca o fata poate ca nu a fost ca ti-a fost rusine si pur si simplu pentru ca nu ai simtit asta, atunci cand simti cu adevarat nu te mai gandesti cum sa saruti, pur si simplu faci asta.Primul meu prieten avea 19 ani si eu eram prima lui prietena, deci am fost prima fata care a sarutat-o si a fost ok.Totul incepe cu un pupic pe buze, apoi vine de la sine.

| lalamara a răspuns:

In legatura cu comentariul de la creataaiuly sa stii ca eu l-am sarutat pe prietenul meu nu el pe mine si pentru ca asta am simtit, de fapt nu e vorba cine pe cine saruta, amandoi se saruta pana la urma, deci trebuie sa vina din partea la amandoi cand va veni momentul ala special :*

| Arcobalenorosa1924 a răspuns:

Primul meu sărut a fost la vreo 11/12 ani cu cel mai bun prieten al meu (lui îi plăcea de mine) "fapta" să întâmplat într-un șifonier? mama lui nea lăsat singuri în camera lui că să ne facem temele, in timp ce noi ne sărutăm sora lui a deschis șifonierul și ne-a prins?, era atat de rușinos încât a vrut să mă sărute la întuneric