| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa imi stea parul in sus? eu il am cret si se ingrasa foarte repede, si este mare, dar asa imi place mie, nu vreau sa il tund scurt, cum pot sa il fac sa stea in sus fara sa il tund? daca bag fixativ in el imi sta pe spate

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dai cu ceara sau gel. Desi nici asta nu cred. Dai cu fixativ cand ai parul umed si dupa usca-te big grin

| Doub a răspuns:

Salivă

| R0R0 a răspuns:

Incearca cu gel.

| alexandrualind a răspuns:

Gelul cred ca te-ar ajuta foarte mult!

| anonim_4396 explică (pentru alexandrualind):

Mi se da pe spate., eu il vreau asa drept, in sus.

| alexandrualind a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate daca ai parul foarte lung pentru ca atunci e mai greu.In fata bretonul sta.Problema asta mai mult o au fetele.