| ExpertInLove a întrebat:

Cum pot face sa merg singura undeva cu un baiat? Suntem in aceeasi clasa stam in parti opuse ale orasului si niciodata nu merge singur acasa. Funda! Va rog mult! Am nevoie de ajutor! Am ales categoria aceasta fiindca sunt disperata si mai multi raspund la intrebarile puse la categoria adolescenti.

1 răspuns:
| Shara17 a răspuns:

Buna! Organizeaza cu clasa o iesire la bowling sau biliard sau unde vreti voi si sa fie si el invitat... acolo ceilalti vor fi ocupati sa se joaca sa vada care castiga incat nu vor mai sta sa vada care mai e pe acolo sau nu si asa poti sa il "rapesti" 2 minute cat sa ii spui ce ai de spus. Depinde acum si cat de tupeista, sireata si vicleana esti tu happy cam iti trebuie ceva tupeu avand in vedere ca toti stau in jurul lui sau daca esti desteapta poti concepe un alt plan rugand o prietena sa te ajute... o trimiti pe ea sa ii spuna lui ca ti s.a facut rau si sa va ajute si l.ai scos afara fara sa mai fie vreo problema happy intelegi tu? trebuie sa stii sa reactinezi pe moment in caz ca ceva nu merge asa cum ai planuit. Multa baftaa!