| criss23333 a întrebat:

Cum pot intra pe contul cuiva de Facebook daca am deja emailul? Ma poate ajuta cineva? Dau funda

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca poți schimba parola, dar s-ar putea sa ii trimită mesaj pe telefon cu un cod și va afla ce încerci tu sa faci.
Dacă nu ai parola nu poți intra.

| criss23333 explică (pentru Bondarel99):

Nu ii pot schimba parola pentru ca s-ar gândi ca eu am facut asta...si chiar nu stiu cum pot face sa intru pe contul lui

| Marian9978 a răspuns:

Încearcă cu shadowave.com
îți faci nu stiu ce chestii false, trimiți o cerere de prietenie cuiva, iar dacă îți este acceptată parolă iti va apărea fără nicio problemăwinking

| criss23333 explică (pentru Marian9978):

Am incercat...dar s-a prinslaughing)

| Marian9978 a răspuns (pentru criss23333):

Cum?

| criss23333 explică (pentru Marian9978):

Nici eu nu imi dau seama cum, dar nu imi dau seama...in plus nici el nu vrea sa imi spuna cum si-a dat seama