| efimash a întrebat:

Cum pot pune muschi pe mine doar cu bara si paralele si exercitii?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai faci multe exercitiiwinking. Eventual te duci la sala sau intrebi pe cineva care stie mai bine...batting eyelashes
BaFthA!

| FlaviuZz a răspuns:

1)O idee ar fi sa iei proteine (doar daca vrei sa pui pe tine fff repede)
2)sa mananci ff bine inainte si dupa antrenament si sa tragi tare(sa mananci oua multe, carne de pui, si sa mananci fructe)

Cam asta ar fi...

Sper ca te-am ajutat. Funda big grin

| Geo14 a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1051

uite aici gasesti tot ce vrei

| Georgelxxel a răspuns:

Pai... depinde de tipul somatic, de alimentatie, de varsta... dar ai nevoie de ceva greutati si fiecare grupa trebuie lucrata corespunzator daca vrei masa musculara

| piktor a răspuns:

Ma tu de az vara n`ai pus muschi pe tine? :O
rolling on the floor