| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa am dintii mai albi? Iar de mirosul urat cum pot sa scap rapid, mai exact de dimineata.

5 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Ca sa ai dintii mai albi poti sa cumperi o pasta care sa-ti albeasca dintii, in afara de cea pe care o folosesti, sau mai poti face ceva, suna cam ciudat dar poti sa pui bicarbonat pe pasta de dinti si apoi te speli pe dinti.La mine a functionat happy

| pedobear a răspuns:

O metoda pe care am incercat-o si functioneaza e sa te speli pe dinti.

| Nicu_9539 a răspuns:

Incearca cu bicarbonat pentru albirea dintiilor iar pentru miros o bomboana mentolata sau mananca ceva... orice in general toti barbatii/ baietii au aceasta problema

| fluturas10 a răspuns:

Buna! :) Citeste articolul, sper sa-ti fie de ajutor :
m.perfecte.ro/beauty/cum-sa-obtii-dinti-albi-in-mod-natural-tips-tricks.html
Iar acesta, este pentru respiratia urat mirositoare :
...tratament! Sper ca te-au ajutat! Pa!

| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

Da...faza cu bicarbonatul functioneaza, dar nu-l folosi des! s-ar putea sa-ti rada smaltul dintilor si atunci e mai rau