| Anonim6666644 a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime? am 16 ani, sunt cel mai mic din clasa am 1, 75. Cineva mi-a spus ca pot creste cu hormoni de crestere sunt buni?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Apuca-te de un sport care te ajuta sa te inalti. De exemplu baschet.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, singura metoda e baschet in caz ca esti baiat, o sa te ajute sa cresti.
Sau sa te intinzi in fiecare dimineata si seara happy

| Adina981 a răspuns:

Eu zic sa nu te "otravesti " singur cu tot felul de hormoni etc., poate ca o sa cresti cativa cm dar iti pot face rau pe alta parte. Si in plus nu esti scund deloc, stai calm, o sa mai cresti pe putin 5 cm:*

| Sephyroth a răspuns:

Am inteles ca laptele de vaca are hormoni de crestere (pentru vitel, desigur), dar poti incerca.

| larylarysa a răspuns:

NU!

| mirianamorosan a răspuns:

Mie nu mi se pare ca esti mic, oricum, du-te la farmacie si cere as ceva big grin