| banzicarul a întrebat:

Cum pot sa fac sa am abdomenul super ( "patratelele"). Tot bag pe abdomene de vreo 2 saptamani dar nimica sad.

6 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Tu vrei sa faci in 2 saptamani? Chestiile astea se fac in 2 luni.

| cristiano9 a răspuns:

2 saptamanilaughing), nu vrei mah in 2 zile? sa arati ca van damme in tinerete, baga gogu acolo 6, 7, 8 luni, 1 an... depinde sh cate faci pe zi, ca daca faci pana intr'o 100, poti face toata viata, sh ramane nimic...

| Anonim_4683 a răspuns:

Pai nu e destul... nu te astepta la rezultate extraordinare in 2 saptamani.
- sa nu bei sucuri cu acid
- sa mananci regulat
[...]

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Du-te la sala. a si ia-ti un antrenor personal laughing)

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

2 saptamani?straight face

Trebuie sa lucrezi macar un an pentru "patratele"

| SexyFoxxx a răspuns:

Simplu... da roade in cam 5 minute happy

joci X si O pe burtihan happy!